Mistrzowie żywności ekspedycyjnej

MISTRZOWIE EPEDITION FOODS

Zawsze wiedzieliśmy, że Expedition Foods to produkt mistrzów. Oto lista tylko niektórych mistrzów, którzy wykorzystali Expedition Foods w zwycięskich wyścigach!

Jax Mariash – mistrz serii ultramaratonów 4 Deserts

Jax ukończył prestiżowy turniej 4 Deserts Grand Slam, który obejmuje wyścig Sahara w Namibii, marsz Gobi w Chinach, przeprawę Atacama w Chile i ostatnią pustynię na Antarktydzie – a wszystko to w ciągu jednego roku kalendarzowego. Jax ukończyła także wyścig RacingThePlanet: Sri Lanka w tym samym roku kalendarzowym, stając się pierwszą kobietą, która ukończyła turniej „4 Deserts Grand Slam +”.

Meghan Hicks – Mistrzyni Kobiet, Marathon des Sables.

Źródło zdjęcia: Cimbaly

Wyspiarze – Zwycięzcy GB Row i posiadacze nowego rekordu świata w samodzielnym wioślarstwie dookoła Wielkiej Brytanii w czasie 26 dni, 9 godzin, 9 minut i 58 sekund – co oznacza stratę ponad 12 godzin w stosunku do poprzedniego rekordu ustanowionego w 2005 roku.

Źródło zdjęcia: Alan Morgan

Zespół Jednoczenia Narodów – Wiosłowaliśmy po zwycięstwo na inauguracyjnym Great Pacific Row. Jako mistrzowie są rekordzistami Guinnessa w najszybszej przeprawie z Kalifornii do Waikiki na Hawajach w 43 dni.

Źródło zdjęcia: Wielka ulica Pacyfiku

Locura wiosłuje na Atlantyku (Mike Burton i Tom Salt) – Zwycięzcy generalni Talisker Whiskey Atlantic Challenge.

Zespół Atlantic Polo (Bobby Melville, James Glasson, Henry Brett, Fergus Scholes) – Zwycięzca kategorii czwórek w Talisker Whiskey Atlantic Challenge.

Atlantic Row (Dan Howie i Will North) – Zwycięzca kategorii par w Talisker Whiskey Atlantic Challenge.

Wyścigi oceaniczne w Abu Zabi - Rekordowe zwycięstwo w wyścigu Sevenstar Round Britain and Ireland.

Źródło zdjęcia: Abu Zabi Ocean Racing

Briana Thompsona - Najszybszy jednokadłubowiec w regatach Sevenstar Round Britain and Ireland, do 60 stóp.

Jamesa Cracknella – Brytyjski mistrz wioślarstwa i dwukrotny złoty medalista olimpijski korzystał z naszych posiłków podczas Maratonu des Sables (gdzie w klasyfikacji generalnej zajął 12. miejsce, najwyżej w historii Brytyjczyka) oraz podczas Atlantic Row 2005, gdzie wygrał w kategorii par z Benem Fogle.

Bena Fogle’a – Poszukiwacz przygód i prezenter telewizyjny korzystał z posiłków Expedition Foods na swoim Atlantic Row, gdzie wraz z Jamesem Cracknellem wygrał w kategorii par.

Książę Harry – Zużyta żywność ekspedycyjna podczas wyprawy Walking With The Wounded na Biegun Południowy.

Szymon Chałka – W 2002 roku Simon został najmłodszym i pierwszym Brytyjczykiem, który samotnie przepłynął Ocean Indyjski. Posiada również następujące wyróżnienia: Poszukiwacz przygód Dekady 2000-2010 i posiadacz Księgi Rekordów Guinnessa w większości wiosłowań oceanicznych przez jedną osobę.